+421 918 564 546      facebookinstagram

   abadosts@gmail.com

abados logo webVitajte na našej internetovej stránke www.abadosreklama.sk , kde nájdete všetko z oblasti reklamy a marketingu. Dlhoročné skúsenosti sú zárukou vysokej kvality

Naša firma realizuje kompletný reklamný servis, od vybudovania firemnej identity, grafiky, cez malo a veľko-formátovú tlač (letáky, vizitky, plagáty, fólie, banery - plachty, fototapety, sieťky MESH, foto plátno,...), ďalej tampónová potlač reklamných predmetov, potlač textílie (výšivky, sieťotlač, flex, flox), výroba pečiatok, 3D nápisov, gravírovanie (plast, kov, drevo, sklo), potlač tašiek aj lepiacich pások, polep vozidiel, predaj kalendárov a diárov, orientačné systémy, realizujeme taktiež výrobu oceľových konštrukcií na billboardy, rámy na tabule, auto plachty a pod.

Vlastníme reklamné nosiče BILLBOARDY, ktoré sú umiestnené na frekventovaných úsekoch ciest v oblasti severného Slovenska Oravy, kde klienti môžu prezentovať svoju firmu respektíve produkt. Zrealizujeme každému kampaň od grafiky, cez tlač až po montáž.

Hlavným cieľom je, aby zákazník u nás našiel to čo hľadá a odchádzal od nás spokojný! Vieme rýchlo reagovať na priania klientov a zrealizovať objednávky v čo najkratšom čase, preto neváhajte a ihneď sa obráťte na nás s akoukoľvek prosbou a my Vám radi odpovieme. Tešíme sa na spoločnú spoluprácu.